jesteś w: Strona głowna / Aktualności

PlusLiga: Pierwsze wzmocnienie! Mistrz Polski zasilił MKS!

Krzysztof Rejno (nr 4 na zdjęciu) w sezonie 2016/2017 będzie reprezentował barwy będzińskiego MKS-u. 23-letni środkowy to pierwszy nowy nabytek naszego klubu.

Rejnooo

Mierzący 203 cm wzrostu zawodnik jest wychowankiem Gwardii Wrocław. W swojej karierze reprezentował też barwy Delecty Bydgoszcz i Stali AZS Nysa. Z drużyną znad Brdy zdobył mistrzostwo Polski Młodej Ligi w 2012 roku.

W ostatnich dwóch sezonach Krzysztof Rejno grał dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą kilka tygodni temu sięgnął po mistrzostwo kraju, natomiast zimą dotarł do finału Pucharu Polski. Rok wcześniej wywalczył wicemistrzostwo Młodej Ligi.

Utalentowany środkowy trafił do naszego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia. Krzysztofa Rejno witamy serdecznie w siatkarskim Będzinie i życzymy mu wielu udanych występów w barwach MKS-u.