jesteś w: Strona głowna / Aktualności

PlusLiga: Roczny kontrakt atakującego! Mateusz Piotrowski zostaje w Będzinie!

Mateusz Piotrowski to kolejny siatkarz, który w sezonie 2016/2017 będzie reprezentował barwy będzińskiego MKS-u. Dla niespełna 25-letniego atakującego będzie to już drugi sezon w naszym klubie.

mks

Projekt władz MKS-u zakłada budowę mocnego, perspektywicznego zespołu, który pod wodzą doświadczonego trenera Stelio DeRocco dostarczy zagłębiowskim kibicom wielu chwil radości. Jednym z zawodników mających stanowić o sile naszej drużyny będzie Mateusz Piotrowski, znany z solidnych i dynamicznych ataków oraz zagrywek. – Bardzo się cieszę, że klub przedstawił mi konkretną ofertę, którą przyjąłem bez zastanowienia. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie zdecydowanie lepszy od poprzedniego, a w nim w pełni pokażę to, na co mnie naprawdę stać – powiedział atakujący.

W ostatnich dniach do MKS-u dołączyli: Krzysztof Rejno, Michał Potera i Nathan Roberts. Natomiast kontrakt z naszym klubem przedłużył Jakub Peszko

O kolejnych wzmocnieniach poinformujemy wkrótce.