jesteś w: Strona głowna / Aktualności

Wstępny terminarz PlusLigi gotowy!

Pod koniec przyszłego tygodnia dojdzie do dwudniowego spotkania przedstawiciele klubów PlusLigi i Orlen Ligi, w trakcie którego omawiany będzie system nowych rozgrywek, regulamin i inne kwestie organizacyjne.

3

Zgodnie z opracowanym wstępnie terminarzem przez władze PlusLigi, rozgrywki sezonu 2017/18 mają się rozpocząć na przełomie września i października. MKS Będzin w inauguracyjnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Cuprum Lubin. W drugim terminie podopieczni Stelio DeRocco podejmą na własnym parkiecie Cerrad Czarnych Radom. – Terminarz może jeszcze ulec zmianom, w trakcie spotkania przedstawicieli klubów PlusLigi te kwestie będą z pewnością poruszane. Będą również omawiane sprawy regulaminowe – mówił oficjalnej stronie naszego klubu Kamil Składowski, rzecznik prasowy PLPS.