TERMINARZ ROZGRYWEK

Wybierz zakres kolejek:

1. KOLEJKA


29-09-2017

Cuprum Lubin

3:0

MKS Będzin

30-09-2017

Indykpol AZS Olsztyn

3:1

Espadon Szczecin

30-09-2017

Cerrad Czarni Radom

1:3

GKS Katowice

30-09-2017

Asseco Resovia Rzeszów

3:0

Dafi Społem Kielce

01-10-2017

Łuczniczka Bydgoszcz

0:3

ONICO Warszawa

01-10-2017

Aluron Virtu Warta Zawiercie

1:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

25-10-2017

Jastrzębski Węgiel

3:0

BBTS Bielsko-Biała

22-11-2017

PGE Skra Bełchatów

0:0

Trefl Gdańsk

2. KOLEJKA  


04-10-2017

Trefl Gdańsk

3:2

ONICO Warszawa

04-10-2017

GKS Katowice

1:3

Łuczniczka Bydgoszcz

04-10-2017

MKS Będzin

1:3

Cerrad Czarni Radom

04-10-2017

Espandon Szczecin

2:3

Cuprum Lubin

04-10-2017

Dafi Społem Kielce

0:3

Indykpol AZS Olsztyn

04-10-2017

BBTS Bielsko-Biała

1:3

Asseco Resovia Rzeszów

11-10-2017

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0

Jastrzębski Węgiel

15-11-2017

PGE Skra Bełchatów

3:0

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3. KOLEJKA 


08-10-2017

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0:3

Trefl Gdańsk

08-10-2017

Jastrzębski Węgiel

3:1

PGE Skra Bełchatów

08-10-2017

Asseco Resovia Rzeszów

1:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

08-10-2017

Indykpol AZS Olsztyn

3:1

BBTS Bielsko-Biała

07-10-2017

Cuprum Lubin

3:0

Dafi Społem Kielce

08-10-2017

Cerrad Czarni Radom

1:3

Espadon Szczecin

08-10-2017

Łuczniczka Bydgoszcz

0:3

MKS Będzin

09-10-2017

ONICO Warszawa

3:1

GKS Katowice

4. KOLEJKA 


11-10-2017

BBTS Bielsko-Biała

1:3

Cuprum Lubin

12-10-2017

Espadon Szczecin

3:2

Łuczniczka Bydgoszcz

12-10-2017

MKS Będzin

3:1

ONICO Warszawa

13-10-2017

Dafi Społem Kielce

3:2

Cerrad Czarni Radom

14-10-2017

PGE Skra Bełchatów

3:0

Asseco Resovia Rzeszów

14-10-2017

Trefl Gdańsk

0:3

GKS Katowice

15-10-2017

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0:3

Jastrzębski Węgiel

14-11-2017

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:2

Indykpol AZS Olsztyn

5. KOLEJKA


17-10-2017

ONICO Warszawa

0:3

Espadon Szczecin

18-10-2017

Jastrzębski Węgiel

2:3

Trefl Gdańsk

18-10-2017

Indykpol AZS Olsztyn

3:2

PGE Skra Bełchatów

18-10-2017

Cuprum Lubin

1:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18-10-2017

GKS Katowice

3:0

MKS Będzin

18-10-2017

Cerrad Czarni Radom

3:0

BBTS Bielsko-Biała

18-10-2017

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0

Dafi Społem Kielce

22-11-2017

Asseco Resovia Rzeszów

0:0

Aluron Virtu Warta Zawiercie