ZOSTAŃ PARTNEREM NASZEGO KLUBU

WSPÓŁPRACA Z NASZYM KLUBEM W OPINII SPONSORÓW

 

Rozwój dzieci i młodzieży zawsze był dla nas bardzo ważny, więc zaangażowanie w grupy młodzieżowe będzińskiego klubu było czymś naturalnym. Mamy nadzieję, że nowy sezon przyniesie młodym siatkarzom wymierne efekty, będące dla nas powodem do dumy i radości.

 

SABINA OBWIOSŁO-BUDZYŃ

WŁAŚCICIEL PRZEDSIĘBRIOSTWA BUDOWLANEGO ANBUD


Dla nas współpraca z klubem z Będzina jest bardzo istotna, daje nam możliwość reklamy i dotarcia do potencjalnyhc klientów. Myślę, że nasza współpraca, która będzie kontynuowana także w sezonie 2017/2018, jest korzystna dla obydwóch stron.


ŁUKASZ KANIA

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY FIRMĄ

WELTECH

 

Pierwsze, oficjalne zdjęcie grupowe naszego zespołu zrobiłem dwanaście lat temu. Od tamtej pory współpraca z klubem układa się świetnie. Teraz nadchodzi czas na trzynasty wspólny sezon, który z całą pewnością będzie równie owocny, jak dwanaście poprzednich!

 

WOJCIECH BORKOWSKI

WŁAŚCICIEL STUDIA FOTOGRAFICZNEGO FOTOBORKOWSCY

OFERTA WSPÓŁPRACY

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ?
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY
POWIERZCHNIA REKLAMOWA
WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

WARTO BYĆ Z NAMI

SPORT TO KAPITALNY SKŁADNIK SUKCESU TWOJEJ FIRMY

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z formularza kontaktowego!


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana