MECZ NA SZCZYCIE DLA BĘDZIŃSKIEGO MKS-U!

9 miesięcy temu | 29.12.2023, 08:02

Będzinianie zakończyli pierwszą rundę fazy zasadniczej zwycięstwem. W przedświąteczną sobotę pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:1. Na półmetku rywalizacji zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz miał podobny przebieg do kilku wcześniejszych. Po dwóch setach (25;17, 25:21) wydawało się, że gospodarze szybko załatwią sprawę, jednak trzeci set należał do gości (25:27). W czwartym lepiej zaczęli przyjezdni, ale ostatnie słowo należało do MKS-u (25:21), dla którego było to czternaste zwycięstwo w sezonie regularnym.

MKS Będzin BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 25:21, 25:27, 25:21)
MKS: Depowski (8 pkt.), Siwicki (6), Rećko (13), Pająk (3),  Swodczyk (7), Koppers (20), Olenderek (libero) oraz Pietruczuk (5)
BBTS: M. Zawalski (6), Janus (2), Dębski (13), B. Zawalski (5), Puczkowski (5), Romać (20), Biniek (libero) oraz Fijałek, Szwed (7), Prokopiuk (1), Pszczoła