PIERWSZY Z CZWARTYM. MKS VS. AVIA

8 miesięcy temu | 05.02.2024, 13:19
PIERWSZY Z CZWARTYM. MKS VS. AVIA

Po raz trzeci u siebie, choć po raz pierwszy w Będzin Arenie. Przed siatkarzami MKS-u kolejne domowe spotkanie w 2024 roku. W drugą sobotę lutego będzinianie podejmą Avię Świdnik.

Drużyna ze wschodniej części Polski jest jednym z pretendentów do medalu. Długo zajmowała miejsce na podium, choć w wyniku ostatniej porażki z ekipą BBTS-u Bielsko-Biała 1:3 spadła na czwarte miejsce.

MKS Będzin po krótkiej przerwie znów otwiera I-ligową stawkę. Do powrotu naszego zespołu na szczyt tabeli przyczyniły się ostatnie dwa zwycięstwa nad Mickiewiczem Kluczbork (3:0) i AZS AGH Kraków (3:1).

Obecnie będzinianie (51 pkt.) mają sześć punktów przewagi nad Avią i o mecz rozegrany mniej od sobotniego rywala, z którym w pierwszej rundzie wygrali w Świdniku 3:1.

22. kolejka TAURON 1.Ligi
MKS Będzin - PZL Leonardo Avia Świdnik