POD JASNĄ GÓRĄ

2 dni temu | 26.09.2024, 07:53
POD JASNĄ GÓRĄ

W ostatnią niedzielę września dojdzie do starcia tegorocznego z ubiegłorocznym beniaminkiem PlusLigi. Na parkiecie częstochowskiej hali Nowak-Mosty MKS Będzin zagra z częstochowskim Norwidem.

Na naszej drużyny będzie to drugi mecz w tym tygodniu. W pierwszym będzinianie ulegli PGE Projektowi Warszawa 0:3. - Czasami wygrywasz, a czasami się uczysz. Mam nadzieję, że po tym spotkaniu czegoś się nauczyliśmy - mówił Artur Ratajczak, środkowy MKS-u.

Zespół ze świętego miasta tym razem pauzował, bowiem jego starcie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zostało przełożone. Wcześniej częstochowianie ulegli Ślepskowi Suwałki 1:3 i dziś zajmują trzynaste miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

Będzinianie plasują się na ósmej lokacie, a na ich koncie widnieją trzy oczka po inauguracyjnym zwycięstwie w Katowicach 3:0.

Steam Hemarpol Norwid Częstochowa:

Rozgrywający: Quinn Isaacson (USA), Tomasz Kowalski
Atakujący: Patrik Indra (Czechy), Mateusz Borkowski
Środkowi: Bartosz Schmidt, Damian Radziwon, Sebastian Adamczyk, Daniel Popiela
Przyjmujący: Milad Ebadipour (Iran), Damian Kogut, Bartłomiej Lipiński, Artur Sługocki
Libero: Mateusz Masłowski, Bartosz Makoś

Trener: Cezar Douglas Silva