PRZYPIECZĘTOWALI PIERWSZE MIEJSCE!

1 miesiąc temu | 18.03.2024, 09:01
PRZYPIECZĘTOWALI PIERWSZE MIEJSCE!

MKS Będzin pokonał Olimpię Sulęcin 3:0. Wygrana zapewniła mu pierwsze miejsce w tabeli na finiszu sezonu regularnego. Do końca rundy rewanżowej naszej drużynie pozostały jeszcze trzy wyjazdowe spotkania.

Mecz nie należał jednak najłatwiejszy. Będzinianie zmagali się z przestojami, na których korzystali goście. Końcówki należały jednak do dużo bardziej doświadczonej drużyny gospodarzy. Skuteczna gra MKS-u w połączeniu z minimalną liczbą błędów własnych pozwoliła mu zwieńczyć domową odsłonę sezonu zasadniczego zasłużonym zwycięstwem.

MKS Będzin - Olimpia Sulęcin 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)
MKS:
Pająk (4 pkt.), Rećko (13), Depowski (1), Koppers (10), Siwicki (5), Swodczyk (5), Olenderek (libero) oraz Pietruczuk (4), Majcherski (libero)
Olimpia: Prokopczuk (3), Nowik (11), Kłysz, Bożek (8), Chaciński (7), Gawrzydek (5), Sawerwain (libero) oraz Szymczak, Leitermeier (1), Michalak (2)
MVP: Rećko (MKS)
Widzów: 1550

Przed naszym zespołem trzy ostatnie spotkania wyjazdowe w sezonie regularnym. 19 marca MKS zagra we Wrocławiu, 23 w Spale i 27 w Bielsku-Białej. Pierwszy mecz fazy play-off będzinianie rozegrają u siebie 6 kwietnia.