U MISTRZÓW POLSKI

1 miesiąc temu | 20.08.2024, 14:45
U MISTRZÓW POLSKI

W najbliższy czwartek siatkarze MKS-u zagrają kontrolnie z Jastrzębski Węgiel. Dla naszego zespołu będzie to pierwszy test-mecz w okresie przygotowawczym rozgrywany poza Będzin Areną.

Jastrzębianie, dla których będzie to wprowadzenie do cyklu przedsezonowych spotkań, wystąpią w okrojonym składzie. Z uwagi na niedawno zakończone igrzyska olimpijskie w ich szeregach zabraknie: Benjamina Toniuttiego, Łukasza Kaczmarka, Tomasza Fornala i Norberta Hubera.

W sparingu nie dojdzie także do pojedynku z udziałem braci Popiwczaków, bowiem starszego z nich, Jakuba, zabraknie na meczu ze względu na sprawy osobiste.

Pełnię składu do dyspozycji będzie miał za to trener Dawid Murek, którego podopieczni rozegrają już piąty mecz w tym miesiącu. Wcześniej będzinianie sparowali z rywalami z Jaworzna (3:1), Suwałk (1:3 i 2:2) oraz Częstochowy (2:2).

Czwartek (22.08, 17:00)
Jastrzębski Węgiel : Nowak-Mosty MKS Będzin