Strefa Biznesu MKS Będzin

Strefa Biznesu to wyjątkowa inicjatywa, która łączy pasjonatów siatkówki i biznesu. Dołączając do nas, stajesz się częścią prestiżowego grona sponsorów i partnerów MKS Będzin!

MKS Będzin to dwukrotny wicemistrz TAURON 1.Ligi i były uczestnik PlusLigi. Klub ma silną pozycję w środowisku siatkarskim i cieszy się dużym zainteresowaniem mediów i kibiców. W sezonie 2023/2024 MKS Będzin walczy o powrót do elity polskiej siatkówki.

Jako członek Strefy Biznesu, zyskujesz wiele korzyści, takich jak:

- Możliwość nawiązania kontaktów i współpracy z innymi firmami i osobami związanymi z MKS Będzin
- Dostęp do ekskluzywnych spotkań i wydarzeń z udziałem zawodników, trenerów i zarządu klubu
- Możliwość korzystania ze Strefy VIP podczas domowych meczów rozgrywanych w hali Będzin Arena
- Promocja Twojej firmy lub marki na stronie internetowej, mediach społecznościowych i materiałach reklamowych klubu
- Możliwość umieszczenia Twojego logo na strojach, sprzęcie i materiałach promocyjnych klubu

Jeśli chcesz dołączyć do Strefy Biznesu i wesprzeć MKS Będzin, skontaktuj się z nami!